Экономика

 • Курс на $ 2000. Золото б'є рекорди на залитих грішми ринках
  Андрій Водяний

  Курс на $ 2000. Золото б'є рекорди на залитих грішми ринках

  На американських фінансових ринках панує нервова атмосфера. Інвестори бояться, що надруковані в коронакризу трильйони доларів розкрутять інфляцію, і тому вкладають у непідвладне їй золото.
 • Прощавай, 747
  Андрій Водяний

  Прощавай, 747

  Цей рік став для авіації найважчим в історії. Через пандемію авіакомпанії банкрутували одна за одною. Але головною жертвою паніки, спричиненої Covid-19, став найбільш упізнаваний пасажирський лайнер у світі Boeing 747 - «джамбо джет».
 • Колега Горбуліна, не-Смолій і сусідка Зеленського. Хто отримав топпосади в НБУ, Мінпромі та АМКУ
  Андрій Водяний
  У Верховній Раді – "кадровий" день. Депутати призначили нового міністра з питань промисловості, голову Національного банку та Антимонопольного комітету. Першого протягнули за допомогою голосів ОПЗЖ, "Батьківщини" та депутатських груп "Довіра" і "За майбутнє"; керівників НБУ і АМКУ монобільшість могла б призначити і самостійно.
 • Закон 1210: нові правила для бізнесу в Україні
  Анна Стешенко

  Закон 1210: нові правила для бізнесу в Україні

  LB.ua собрал мнения и оценки ведущих экономистов и юристов налогового права о всех плюсах и минусах дискуссионного закона 1210.
 • Несправедливий карантин
  Таїсія Алексєєва

  Несправедливий карантин

  Чому мітингують українські підприємці та як уряду врятувати український бізнес.
 • Ставка на АПК у кризу: що зробити, щоб вона спрацювала?
  Дмитрий Васильев

  Ставка на АПК у кризу: що зробити, щоб вона спрацювала?

  Агросектор, а также «снабжающие» его отрасли, вполне могут стать одними из ключевых реабилитологов Украины в экономических реалиях 2020 года.
 • ТурбоНяні
  Елена Салихова

  ТурбоНяні

  Украина, бесспорно, нуждается в привлечении внешних ресурсов для модернизации и дальнейшего развития. Однако опора на прямые иностранные инвестиции может привести к обратному эффекту.
 • Побачити Париж і померти?
  Анатолій Гіршфельд, Олена Саліхова

  Побачити Париж і померти?

  Из-за непрофессионализма и преступной бездеятельности чиновников индустрия утратила ряд компетенций и производств. Это состояние угрожает экономике и национальной безопасности.
 • США проти Коломойського та Боголюбова: подробиці справи
  Андрій Водяний
  Американський уряд хоче конфіскувати нерухомість, яку пов'язують з українськими олігархами. Слідство вважає, що вона була куплена гроші, які шахрайським способом вивели з Приватбанку на початку 2010-х років.
 • Андрій Водяний
  Світова організація торгівлі наприкінці липня опублікувала щорічний звіт World Trade Statistical Review. Огляд вивчає останні тенденції світової торгівлі, аналізує дані за 2019 рік, описує вплив пандемії коронавірусної хвороби на експорт та імпорт товарів і послуг, називає провідних гравців та висвітлює перспективи на 2020 рік. LB.ua вивчив доповідь та переказує…
 • ​Трамп проти TikTok. Китайську соцмережу американізують
  Андрій Водяний
  Відеосервіс TikTok уже незабаром може бути частково продано Microsoft. LB.ua розповідає історію соцмережі та причини, з яких китайська ByteDance змушена відмовитися від бізнесу в США.
 • "У нас є слово, і це слово – монополія". Як допитували в Конгресі керівників Google, Facebook, Apple і Amazon
  Андрій Водяний
  Палата представників веде антимонопольне розслідування на цифровому ринку. LB.ua розповідає, що питали та в чому звинувачували Сундара Пічаї, Марка Цукерберга, Тіма Кука та Джеффа Безоса.
 • Что такое "зеленый" тариф и почему это касается всех
  Андрій Водяний
  Верховна Рада на позачерговому засіданні в четвер ухвалила закон, який зменшує так звані “зелені” тарифи. Чи є це наступом на права інвесторів? Навряд чи. Чи матиме це наслідки для звичайних людей? Безумовно.
 • Все публикации раздела