Політик, громадський діяч, депутат Верховної Ради чотирьох скликань
Народився у Дніпропетровську в родині металургів. Закінчив Московський інститут сталі й сплавів, там же захистив кандидатську дисертацію. Продовжив наукову діяльність в Дніпропетровській державній металургійній академії України, захистив докторську дисертацію, отримав звання професора. Михайло Поживанов має більше 50 патентів на винаходи, є автором понад 100 наукових публікацій.З 1994 по 1998 рр. — міський голова Маріуполя. У 2002-2005 рр. — заступник голови Київської міської державної адміністрації. Під час останньої парламентської каденції (з 2007 по 2012 рік) працював у комітеті Верховної Ради з питань державного будівництва та місцевого самоврядування. Був головою Держкомрезерву (2008), а також заступником міністра економіки (2008-2010). Після складання обов’язків міністра незаконно переслідувався режимом Януковича, був змущений емігрувати за кордон. Повернувся в Україну у 2014-му — після зняття прокуратурою всіх висунутих обвинувачень.
Міста та містяни впевнено крокують до роз’єднаності та взаємної глухоти. Регрес добре спостерігати на прикладі мономобільних засобів пересування, які заполонили міста.
За наявності адекватно організованої роботи муніципального транспорту він не був би таким безнадійно збитковим. А якщо навіть і йшлося би про дотації, то не в таких обсягах як зараз…
«Чужорідна» вставка у закон про старост, була потрібна зовсім не для того, аби вирішити нагальні питання з КСУ, а для того, щоб відволікти увагу від суті цього закону?
Мета City Wellbeing Index – виявити міста, які дозволяють громадянам досягти найбільш високого рівня добробуту, та міста, які нічого такого не дозволяють. Київ перебуває серед останніх…
Проблема полягає не в тому, що Kyiv Smart City нагло помер, а в тому, що в Україні за ненадані послуги платить та переплачує найбільш законослухняний споживач.
Прем'єр заявляє, що уряд «готовий підставити плече», щоб підтримати підприємців під час карантину, проте на це «плече» бізнес чекає так само довго, як медики – на обіцяні їм виплати…
Одна з прикмет української дійсності – розмивання правильних вчинків, помножене на цугцванг, коли кожен новий хід лише поглиблює кризу. Зокрема, і конституційну.