ГлавнаяБлогиБлог Валерія Лунченка

Проект постанови Верховної ради України

Сьогодні Комітет з питань культури і духовності підтримав проект постанови Верховної ради України «Про відзначення 140-річчя з дня народження Августина Волошина».

Фото: Валерий Лунченко

17 березня 2014 року виповнюється 140 років від дня народження Августина Волошина – українського політика, професора, культурного та релігійного діяча Закарпаття, Президента Карпатської України, Героя України.

Враховуючи визначний внесок Августина Волошина у розвиток громадського, політичного, освітнього, наукового і культурного життя Закарпаття, мною було зареєстровано Постанову Верховної Ради України № 3457 від 22.10.2013 року.

Метою проекту Постанови є забезпечення належних організаційно-правових умов для відзначення 140-річчя Августина Волошина на державному рівні.

Проектом постанови передбачено: рекомендувати Кабінету Міністрів України створити організаційний комітет, розробити і затвердити план заходів з підготовки, проведення та фінансування відзначення 140-річчя з дня народження Августина Волошина, місцевим органам виконавчої влади і місцевого самоврядування розробити і затвердити план заходів для відзначення 140-річчя з дня народження Августина Волошина на місцевому рівні; Державному комітету телебачення та радіомовлення України організувати тематичні теле- і радіопередачі, присвячені життю, політичній і громадській діяльності Августина Волошина, та сприяти висвітленню державними засобами масової інформації заходів, що проводитимуться у зв’язку з відзначенням 140-річчя з дня його народження. Запропонувати Українському державному підприємству поштового зв'язку "Укрпошта" видати серію поштових марок, присвячених 140-річчю з дня народження Августина Волошина.

Прийняття Постанови не передбачає внесення змін до інших законодавчих актів.

Хочу подякувати членам Комітету з питань культури і духовності, а особливо голові Комітету – Кириленку В'ячеславу Анатолійовичу за підтримку даної Постанови.

Прийняття проекту Постанови № 3457 дасть можливість на державному рівні відзначити 140-річчя видатного українського громадського, політичного і культурного діяча Августина Волошина.

Валерій Лунченко Валерій Лунченко , Народний депутат України, ВО «Батьківщина»
Читайте главные новости LB.ua в социальных сетях Facebook, Twitter и Telegram