ГлавнаяБлогиБлог Богдана Червака

Мій лист до продюсера НТВ Долгіх

До України звернувся продюсер російської телекомпанії НТВ Долгіх з проханням сприяти їх знімальній групі в підготовці новинних сюжетів з України.

В нашій країні добре знають канал НТВ. Українці мали змогу оцінити його «об’єктивні» новини та репортажі під час Революції Гідності. Саме тоді так звані журналісти цього рупору Газпрому подавали в ефір картинку й коментарі, які не лише спотворювали реалії, а були глибоко образливими для мільйонів українців, які вийшли на Майдан відстоювати честь і гідність своєї нації.

Мій лист до продюсера НТВ Долгіх

Як треба було низько впасти, проявивши свої найпідліші інстинкти, щоб на весь світ заявляти, що учасники Майдану вбивають один в одного, переодягнувшись у форму «Беркута»!

Сьогодні кремлівська влада веде проти України неоголошену війну, складовою якої є інформаційна агресія. Про це знає весь світ. Тому важко знайти логічне пояснення, що саме спонукало представника медіа країни-агресора звернутись до української влади за сприянням у роботі.

Чи можна собі уявити, щоб у роки ІІ світової війни Геббельс звертався до Черчілля з проханням посприяти рейхспропагандистам у висвітленні, приміром, бомбардування Лондона чи Ковентрі? Втім, російські засоби пропаганди своєю брехнею вже давно переплюнули сумнозвісного рейхсміністра пропаганди нацистської Німеччини.

Нешановний пане Долгіх, ваш канал несе пряму відповідальність за жертви Небесної Сотні, за тисячі загиблих мирних громадян і воїнів на сході нашої країни, за горе і сльози сиріт, вдів, безутішних батьків. Прийде час, ви і вам подібні відповідатимуть у Гаазькому суді за злочини проти українського народу. Якщо не в Гаазькому суді, то перед Богом.

Але у вас ще є шанс реабілітуватися перед українським народом. Вам варто приїхати до Києва і здатись українському правосуддю. Переконаний, вирок буде справедливим. Відбувши покарання, ви повернетесь у свою країну морально очищеним.

Богдан Червак Богдан Червак , Голова Організації Українських Націоналістів
Читайте главные новости LB.ua в социальных сетях Facebook, Twitter и Telegram