ГлавнаяБлогиБлог Сергія Капліна

Кому стане поперек горла «вареник Матіас»?

Екс-керівник ФДМУ, тепер «політичний брелок» ПР - Михайло Чечетов заявив, що ПР проведе «інтелігентно-силове» розблокування Ради та змінить виборчий закон на «мажоритарну маячню по-януковичу», а «вареники Матіас» стануть «поперек горла» опозиції, - коли він (Чечетов) матиме «300 мандатів» у новобраній Раді. До речі «брелок», - бо коли на «право регіоналів байдикувати» у ВР зазіхає опозиція – він видає дратуючі всю Україну звуки.

Фото: Макс Левин

Чечетов очолював ФДМУ якраз у період який співпав з «грабіжницькою приватизацією». Тепер «директор прихватизації» - головний розпорядник депутатських карток фракції ПР – прихватизація продовжується. Його емоції зрозумілі, - адже персональне голосування, рано чи пізно, призведе до голосування «самостійного», - коли враховуватиметься думка окремого депутата. ПР поступово ділиться на окремі групи за ситуативними інтересами, чи через спонсорство з боку окремих олігархів. А відтак, персональне голосування збільшує вагу кожного окремого депутата, росте його політична капіталізація. За таких умов «головний піаніст країни» залишиться без роботи. Ось кому стане «поперек горла» вареник Матіас.

По-друге, знаю точно, що клоунада Чечетова, яка забезпечує йому місце у прохідній частині «списку (читати – лави корупціонерів) ПР» дратує інших регіоналів-мажоритарників. Я ніколи не бачив Чечетова біля президії чи трибуни аби він когось роздіймав чи «боронив безчестя» своєї партії. Він завжди в стороні: мабуть береже свою «брильянтову руку», підняття якої збуджує інших регіоналів під час голосування у парламенті.

Я мрію побачити як Михайло буде виборювати «право на мандат» у мажоритарному окрузі і як він там поміститься у черзі «золотої молоді ПР» та родичів Віктора Федоровича.

Мы на пять минут разблокируем Верховную Раду, как на харьковских соглашениях - интеллигентно, культурно, чтобы никому прическу не испортить - примем изменения в закон и пойдем на перевыборы по мажоритарной системе. Если будут выборы по мажоритарке, то те, кто вареники едят, не пройдут— Михаил Чечетов

Мені соромно спостерігати за людиною, яка маючи вже сиве чоло поводиться як «скоморох у краватці», розкидаючись заявами про перевибори та образами у бік жінок-опозиціонерів. Те що Чечетов це джерело антирейтингу ПР – факт, але фактом є ще одна річ: «регіоналам» зручно тримати на «зарплаті» тих, хто дійсно дестабілізує ситуацію у парламенті та країні, потворить український парламентаризм. Роблять вони це з розумінням, що це не їх держава, не їх народ, не їх проблеми. Вони – «політичні кроти» які живуть в іншому вимірі – нагодовані, самовпевнені і лицемірні.

І останнє… Чому мовчить Янукович. У мене є підозра, що він прагне довести ситуацію до абсурду, а потім як під час податкового майдану вийти до людей і сварити Єфремова з Чечетовим. Хоче скласти враження, що він «за кнопку» більше ніж УДАР і вся опозиція? Тільки, Вікторе Федоровичу, український виборець суттєво виріс за цей час і на такі «блотні розводки» вже не ведеться. ПР – це мафія кнопкодавів, начолі з президентом, їх спонсорами та іншими елементами.

Сергій Каплін Сергій Каплін , Народний депутат, представник профспілок в Парламенті, лідер Партії простих людей
Читайте главные новости LB.ua в социальных сетях Facebook, Twitter и Telegram