Зміни несподівано прийшли іззовні: керівництво Російської Федерації почало проводити політику, неявно націлену на відродження СРСР в якійсь новій, поки що не надто зрозумілій формі…
Сквозь сон, в котором по небу летели голуби вперемешку с утками, с человеческими лицами, которые менялись, как в калейдоскопе. Он пытался поймать мысль, которая все время ускользала…
Всі повинні зрозуміти, що настали часи, коли фактчекінг, або, простіше, перевірка, чи правду говорять в новинах, або в фейсбуці, важливіше, ніж самі новини.
У часи несвободи й «грому перемог» соцреалізму ці оповіді привертали увагу насамперед незвичною тематикою – родинні стосунки, страждання й радощі героїв. Не надумані, не штучні.
Автор книги запевняє, що опанувати цю науку може практично кожен, є тільки одна умова — регулярні тренування. А тренувати пам’ять за допомогою наведених вправ весело й цікаво.
Жителям полтавського села Тарасівка здавалося, що минулося найстрашніше – примусова колективізація, Голодомор, масові репресії. Та невдовзі наспіла чорна година.
Що справжнє, а де — фантазія? Королівський історик Роберт Лейсі погодився прояснити ситуацію: відокремити факти від вигадок, а також значно доповнити розповідь.
Трибун Галльского легиона Константин Германик по заданию римского императора Валента отправляется с дипломатической и разведывательной миссией на север.
Находясь с визитом в Лондоне, Президент России получает сообщение о готовящемся на него покушении. Но стоит ли принимать угрозу всерьез? И кто стоит за этим предупреждением?
Марк Туллій Тірон — секретар Цицерона — був не лише приятелем оратора, а і його особистим помічником у літературній праці, також сам став авторитетним автором і винахідником мистецтва…
Весна 2014-го. Завдяки чому Україна вистояла? Як віднайшла сили встояти серед підлих ударів, у хаосі зради і слабкості, помилок і дурниць, віроломства й невпевненості?