Український економіст, автор більш ніж 70 наукових праць. Народився на Черкащині. У 1996 році починає працювати у «Промінвестбанку» та його дочірніх компаніях, займається наукою. У 2006 році став доктором економічних наук, а згодом професором. З 2011 року по 2016 рік був ректором Київського інституту банківської справи. 24 жовтня 2016 року Указом Президента України призначений членом Ради Національного банку України.
Має низку відзнак та нагород, зокрема: «Найуспішніший топ-менеджер України 2005 року», Лідер галузевого рейтингу ТОП 100 «Кращі топ-менеджери України 2006 року». Відзнака «За професійні досягнення та особистий внесок у розвиток економіки України». В 2010 році нагороджений орденом святого рівноапостольного князя Володимира. Здійснює активну громадську роботу.
Конструктивна публічна дискусія довкола центрального банку має спиратися на обговорення політики регулятора, а не спланованих внутрішніх чвар та публічних інформаційних компаній.
Успішне виконання Нацбанком своїх функцій формує лише деякі умови для економічного росту і лише дії центробанку не можуть стати драйвером економічного зростання.
Розширення монетарного інструментарію НБУ у 2020 році через запровадження довгострокового рефінансування не стимулювало зростання кредитування реальної економіки.
Якщо ми хочемо мати сильну українську гривню, нам треба швидко структурно перебудовувати нашу економіку на високо-технологічну та експортно-орієнтовану.
НБУ міг би пришвидшити процес пом’якшення монетарної політики вже до кінця 2019 року, що сприяло б активізації кредитування та пришвидшенню економічного зростання.
Потрібні системні зміни практично в усіх гагузях держави та державного управління. Кожен день відкладання реформ ускладнює положення України на світовій арені. Важливою реформою є…
Коштів усім не вистачить, адже більшість регіонів України є дотаційними. Вихід лише один — створення інвестиційного раю в державі. Унаслідок цього створюватимуть нові підприємства…
В України є всі шанси провести швидкі успішні реформи. Я переконаний у тому, що ми це зможемо зробити і у нас для цього є всі ресурси. І найголовніший ресурс — велике бажання українців…
Жертвами валютної кризи є усі українці, суб'єкти господарювання, сама держава. Ми всі платимо за рахунок своїх доходів і заощаджень за неефективну політику вільного курсоутворення.