Директива рівності: як позбутися дискримінації на роботі (інфографіка)

Протягом останнього року Україна доклала чимало зусиль для виконання євроінтеграційних зобов’язань за Угодою про асоціацію. Кожен прийнятий закон за Угодою наближує країну до стандартів Європейського Союзу, але тільки в тих випадках, коли закони дійсно відповідають положенням європейських Директив.

В Україні сфера зайнятості в антидискримінаційній площині має бути врегульована через впровадження положень Директиви Ради 2000/78/ЄС. На які зміни варто очікувати у сфері рівного доступу до ринку праці можна зрозуміти вивчаючи довгий текст Директиви, яка забезпечує захист від дискримінації відносно зайнятості та професійної діяльності. Цікаво? Але в динамічному сучасному суспільстві не завжди можна знайти час для вичитування довгих матеріалів. Тоді як зрозуміти на що впливає даний документ? Для того, щоб українці знали, на які зміни варто очікувати у цій сфері, Правозахисна організація «Права людини» проаналізувала Директиву рівності та підготувала відповіді на ці питання у змістовній, однак простій інфографіці.

Матеріал був підготовлений за сприяння Європейського Союзу та Міжнародного фонду «Відродження» в рамках проекту «Громадська синергія» під егідою Української сторони Платформи громадянського суспільства Україна-ЄС. Зміст цієї статті є виключною відповідальністю Правозахисної організації «Права людини» і необов’язково відображає точку зору Європейського Союзу та Міжнародного фонду «Відродження».

Проект «Право на працю» Проект «Право на працю» , Проект Правозахисної організації «Права людини»
Читайте главные новости LB.ua в социальных сетях Facebook, Twitter и Telegram