Блог Київської школи економіки

Київська Школа Економіки

Київська школа економіки - це навчальний заклад з відмінною репутацією як в Україні, так і за кордоном, який належить до кращих економічних шкіл Центральної та Східної Європи. KSE готує майбутнє покоління економістів, лідерів та консультантів світового рівня.

Місією KSE є постійне підвищення рівня економічної освіти та досліджень, шляхом надання рекомендацій щодо економічної політики України та сприяння підвищення професійного рівня управлінців завдяки освітнім програмам для менеджерів.

У блозі KSE буде представлено думки молодих експертів щодо економічної ситуації в Україні, державної політики, впливу законодавчих змін на економіку, тенденцій розвитку ринків та інших актуальних проблем.

Все записи блога
  • Преференція українському машинобудуванню в Prozorro може призвести до втрати до пів мільярда доларів США для економіки України Спосіб підтримки, який пропонують уряд чи парламент, - не найкращий. У тому числі для самої галузі машинобудування, яка у довгостроковій перспективі програє від подібної допомоги.
  • Кот и обезьяна против Уоррена Баффета Да, мартышке удалось превзойти инвестиционные фонды, но вряд ли у нее получилось бы обогнать Уоррена Баффета на протяжении 50 лет. Не будьте мартышкой – учите поведенческие финансы…
  • Нова інформаційна економіка? Країни, що розвиваються, фокусуються на інноваціях як способі утримати високі темпи економічного зростання, перейти в розряд країн з високих рівнем економічного і соціального благополуччя…
  • Асоціація з ЄС: перспективи і труднощі Асоціація з ЄС dejure виглядає дуже перспективно, проте defacto все може настати дуже поступово і цьому обов’язково передуватиме шок для України.
  • Цена одной сигареты для экономики Украины Украине следует продолжить повышение акцизов, а проведение антитабачной политики относится к тем немногим удачным инициативам правительства за последние 3 года.
  • Игры разума по-украински АМКУ может стать как еще одним «креативным» инструментом пополнения государственного бюджета, так и способом борьбы с конкуренцией. Такие вот игры разума.
  • Маржиналізм по-українськи або Скільки сьогодні коштує революція? Здавалося б, що мітинг готовий тривати вічно - одні його покидають, на зміну приходять інші - такий собі кругообіг, проте кожний новий день існування «Майдану» з економічної точки…
  • Скільки коштують українські дороги? За даними видання Кореспондент у 2013 році Україна займає 137 місце у світі з 144 за якістю доріг. Якість українських доріг експерти оцінили в 2,3 бала з 7.
  • Модельна Конвенція з Кіпром: виживає найсильніший Набирає чинності конвенція з Кіпром про уникнення подвійного оподаткування та ухилення від сплати податків на доходи. Виникають запитання: чи конвенція здатна зменшити нелегальний…
  • How telecom markets of Ukraine and Canada exercise their oligopolistic power There are two different oligopolies of telecom market. One is rather competitive, whereas another one is rather monopolistic. This might be due to different historical developments…
  • «Точки боли» в перспективной отрасли Каково нынешнее состояние украинского IT-рынка? Как поживают отечественные программисты и их западные коллеги? И достаточно ли защищена среднестатистическая IT-компания на законодательном…
  • Почему государство – плохой собственник? Государственные компании довольно часто оказываются менее эффективными, чем компании частного сектора, или даже работают в убыток. Нередко можно наблюдать ситуацию, когда они не отличаются…
  • Почем билет? Конкуренция в сфере авиаперевозок просто необходима, так как позволит существенно увеличить социальное благополучие в целом и благополучие потребителя
  • Наслідки введення в дію закону про утилізаційний збір Близько 70% цих коштів мало бути спрямовано на будівництво спеціальних утилізаційних центрів, а натомість, - це ще один механізм вилучення коштів з громадян України.
  • Микроэкономика в украинской политике Вера в рациональное поведение игроков на украинской политической арене часто не оправдывается, и на первый план выходят идеология или личная неприязнь к политическим соперникам.