ГлавнаяБлогиБлог Дмитра Снєгірьова

Склад боєприпасів в центрі села Калинове. Як бойовики використовують перемир'я на Донбасі

Бойовики так званої «ЛНР» використовують режим припинення вогню для перегрупування живої сили і техніки поблизу лінії розмежування.

Фото: EPA/UPG

За інформацією місцевих джерел аналітичного відділу ГІ «Права Справа» 06 вересня в с. Калинове бойовики розвантажували автомобілі з боєприпасами для ствольної артилерії і мінометів. У підвалах колишньої контори радгоспу «Росія», яка розташована в самому центрі с. Калинове, бойовики обладнали склади з боєприпасами.

Втім, це не перший випадок, коли бойовики розміщують військову інфраструктуру і техніку в центрах населених пунктів. З 2014 року в м. Первомайськ на території РЕС, яка розташована на вул.Щорса, бойовиками були обладнані артилерійські склади і місця базування важкої техніки.

С.Калинове розташовано в 4-х км від станції Теплогірськ (м Ірміно) і в 10 км від станції Стаханов (м Алмазна). На захід від селища проходить так звана лінія розмежування сил на Донбасі

Примітно, що саме на цьому напрямку за останню добу було зафіксовано два ворожих обстріли.

За інформацією прес-офіцера ОТГ «Луганськ» В.Шевченко, перший обстріл по позиціях сил АТО в районі Попасної стався о 22.11. Другий обстріл був зафіксований також в районі Попасної. Бойовики зі стрілецької зброї відкрили вогонь о 22.50.

Дмитро Снєгірьов Дмитро Снєгірьов , Співголова ГІ "Права справа"
Читайте главные новости LB.ua в социальных сетях Facebook, Twitter и Telegram