Як насправді влада "реінтегрує" окуповані території

Піар або корупція, або те й інше разом - ось справжня і головна мета "законотворчості" українських політиків і можновладців. Причому не тільки в цивільно-правовій, але і в публічно-правовій сфері, що в нинішніх умовах є особливо диким.

Приклад - законопроекти про так звану деокупацію Донбасу. Вже неодноразово сказано, що мешканці окупованих районів Донеччини й Луганщини без усяких "законів про реінтеграцію" самостійно прогнали б усіх сепаратистів, якби побачили, що за лінією розмежування почалося поліпшення життя людей.

А хіба незрозуміло, що вони бачать насправді?

Фото: Макс Требухов

То з якого дива вони повинні мати бажання "реінтегруватися" - щоб поповнити ряди "біомаси", як називає народ "політична еліта", для подальшого збагачення яценюків з гройсманами?

А як насправді влада "сприяє реінтеграції", і не тільки Донбасу, але й Криму, наочно видно із оцього звернення, що надійшло до мене від молодих українців з Криму, які приїхали вклеїти в паспорт нову фотографію - далі російською, як воно написано:

"Подали паспорт на вклеивание фото. Паспорт с крымской пропиской, подавали в Херсонской миграционной службе, там было сказано что фото вклеивают в течении 5ти рабочих дней. По истечении 5ти дней пришли за паспортом, фото вклеено не было и было сказано что в связи с тем что надо подтвердить личность и так как нет заграничного паспорта эта процедура будет проходить месяц-два и надо чтобы пара человек из родственников приехали и подтвердили личность, и не факт что сделают. Решили все документы подать в Киеве так как все равно всё делают через Киев. В миграционных службах Киева все ссылались что Крымскими паспортами занимаются в Херсоне.

Но всё подали без проблем в миграционную службу Соломенского района, сроки так же примерно месяц два. Пакет документов: внутренний паспорт гражданина Украины, свидетельство о рождении, идентификационный код и дополнительно копии зачётки с университета аттестат со школы, сказали что эти дополнительные документы могут ускорить подтверждение личности. Временный документ не выдаётся.

Комментарий: человек не имеющий загранпаспорта или другого важного документа с фотографией приехавший из Крыма вклеить фотографию, рассчитывая на пять дней, остаётся на месяц два и не может выехать обратно в Крым, на границе не пропускают если паспорт просрочен хоть на один день, и этот месяц два он находится он находится без какого-либо документа."

Ще якісь коментарі потрібні? Оце і є правда, а все що розказують політики про їх законопроекти - підла брехня. Беззаконня, безлад, корупція не з'являються самі по собі невідомо звідки, вони є прямим наслідком свідомих дій правлячого класу. Він вже поставиив крапку і на Донбасі, і на Криму, не для того вони їх здавали, щоб повертати.

Аркадій Корнацький Аркадій Корнацький , Народний депутат України
Читайте главные новости LB.ua в социальных сетях Facebook, Twitter и Telegram