​Васюк Олександр Олександрович

Народний депутат України IX скликання (Слуга народу)

​Васюк Олександр Олександрович

Місце народження

Народився 28 грудня 1994 року у Запоріжжі.

Освіта

Закінчив юридичний факультет Харківського юридичного університету ім.Я.Мудрого.

Кар'єра

Олександр Васюк є головою офісу міжфракційного об’єднання “Цінності. Гідність. Родина”, мета якого – “захист вічних цінностей українського суспільства і протидія спробам знищити фундаментальне природне право в ім’я політичної моди; підготовка та прийняття законів, які сприятимуть зміцненню родинних цінностей, принципів гідного суспільства та вихованню на основі сімейних цінностей дітей та молоді; а також популяризація та донесення широкого спектру світової консервативної думки до української інтелектуальної спільноти”.

Є діючим учасником організації "ІНСТИТУТ СТРАТЕГІЧНОГО ПАРТНЕРСТВА: УКРАЇНА-СПОЛУЧЕНІ ШТАТИ АМЕРИКИ".

Васюк працював виконавчим директором у громадській організації “Асоціація розвитку суддівського самоврядування в Україні” та вказав, що проживає у Запоріжжі.

Виконавчий директор “Асоціації розвитку суддівського самоврядування України”. Керівник “Української асоціації штучного інтелекту і робототехніки”.

Був координатором юристів команди Володимира Зеленського під час президентської кампанії 2019 року.

На парламентських виборах 2019 року кандидат у народні депутати від партії Слуга народу, № 143 у списку.

2 серпня 2022 року ЦВК визнало Васюка обраним депутатом ВРУ 9. Він зайшов в раду після складання повноважень нового Генпрокурора Костіна та нової судді Конституційного Суду Совгирі.

05.08.2022