Юрій Левченко. ВО №223. Вистраждані протоколи перемоги!

Мабуть вже вся країна слідкує за перебігом подій на 223 виборчому окрузі, де балотується одіозний корупціонер Віктор Пилипишин та єдиний кандидат від опозиційних сил, свободівець Юрій Левченко.

Ситуація розвивається драматично, фактично окружна комісія в прямому етері на увесь світ фальсифікує результати виборів. Ми тримаємось з усіх сил. Вчора відбили і відстояли битву за 215 виборчий округ, де нашому Іллєнку опонувала одіозна мільярдерка і власниця магазинів "Епіцентр", та фактичний мер Києва Галина Герега. Там різниця склала 190 голосів на користь Іллєнка.На окрузі Левченка, здавалось, все простіше, оскільки ЗА ПРОТОКОЛАМИ З МОКРИМИ ПЕЧАТКАМИ лідирує Левченко з різницею у майже 1000 голосів. Але не тут то було. Як пишуть в інтернеті фальшувати допомагають "журналісти кримінальної зовнішньості" та "15-хвилинна перерва, яка триває третій день поспіль".

Дякуючи Радіо Свобода та Українській Правді, вся Україна бачить в прямому етері фальшування, яке здійснює «команда пилипишина».

Саме тому, що тут увесь час так гаряче, не було часу сфотографувати і опублікувати протоколи з мокрими печатками, за якими впевнено переміг свободівець Юрій Левченко.

Отже МОКРІ ПРОТОКОЛИ, ЩО ЗАСВІДЧУЮТЬ ВПЕВНЕНУ ПЕРЕМОГУ ЛЕВЧЕНКА У МЕНЕ НА ФЕЙСБУЦІ!

Тут всі протоколи окрім полярної станції, де проголосувало 10 людей. Отже, щоб перемогти, Пилипишину треба переконати увесь світ, що за нього проголосувало понад 1000 пінгвінів.

P.S. Пилипишину не допомогла навіть дільниця у Лук'янівському СІЗО, де за свідченнями ув'язнених, їх змушували пускати в урни чисті бюлетені. Там звісно з різницею в більш ніж 1100 голосів переміг Пилипишин!

Тому виник мем: 1286 ув'язнених чекають Пилипишина до себе в СІЗО, 142 хочуть на "свободу" до Левченка"!!!

Фото: Предоставлено Александром Аронцом

А ще кажуть, що все йде до того, що члени ОВК повезуть фінальні протоколи в ЦВК вже в наручниках! В будь-якому разі ми відстоїмо нашу перемогу і притягнемо всіх фальсифікаторів до кримінальної відповідальності. Це будуть публічні показові процеси, щоб більше ні в кого навіть на думці не було проводити фальсифікації. А щодо того, що кажуть, наче Янукович хоче Тягнибока на 2 тур виборів Президента 2015 року, то мушу розчарувати таких мрійників: Янукович в другому турі не буде, оскільки він буде усунутий від влади шляхом імпічменту, тому в 2 тур пройдуть Тягнибок і Тимошенко!

Олександр Аронець Олександр Аронець , Політичний експерт ГО «Всеукраїнска Люстрація»
Читайте главные новости LB.ua в социальных сетях Facebook, Twitter и Telegram