Закон України “Про Луценка”
-
Юрій Віталійович Луценко є повноправним кандидатом на посаду Генерального прокурора України. Права Луценка на керування ГПУ є священними й невід'ємними та гарантовані Конституцією України, Кодексом законів про працю, Женевською конвенцією та Угодою про Асоціацію між Україною та ЄС.
-
У раз невідповідності кандидатури Юрія Віталійовича Луценка окремим вимогам українського законодавства законодавство має бути в тижневий термін приведене у відповідність до кандидатури Юрія Віталійовича Луценка.
-
Відповідальність за п.2 покладається на керівництво Верховної Ради України, народних депутатів від фракцій Блоку Петра Порошенка та Народного Фронту, а також позафракційних та колишніх ригів (за згодою).
-
У разі публічного висловлення Юрієм Луценком небажання очолювати Генеральну Прокуратуру України рішення про обрання Луценка Генпрокурором ухвалюється без згоди Юрія Луценка.
-
Освіта Юрія Луценка, отримана в університеті “Львівська політехніка”, вважається юридичною, поки зворотнє не доведене в судовому порядку.
-
У разі, якщо суд встановить, що освіта Луценка не є юридичною, рішення суду вважається політично вмотивованим реваншем старої системи та виконанню не підлягає. Судді — ганьба.
-
Якщо пункт 6 виконати неможливо, Національний університет “Львівська політехніка” перейменовується в Національний юридичний університет “Львівська політехніка”.
-
До стажу роботи Юрія Луценка в області права зараховується час, проведений на посадах депутата Верховної Ради України та міністра внутрішніх справ, а також у тюремному ув'язненні, в дитячій кімнаті міліції та поліційній дільниці м.Франкфурт-на-Майні (Німеччина).
-
Якщо сумарний стаж п. 8 складає менше 10 років, формулювання “в області права” в законодавстві змінюється на “в Київській області та м. Київ”.
-
Для обрання Юрія Луценка Генеральним прокурором України потрібно 226 голосів народних депутатів.
-
Або 177.
-
Якщо вимоги п. 10 та п.11 виконати неможливо, Юрій Луценко затверджується Генпрокурором на погоджувальній раді фракцій БПП та НФ, а також позафракційних та колишніх ригів (за згодою).
-
Якщо Юрій Луценко й після ухвалення всіх необхідних змін до законодавства не затверджується Генеральним прокурором України, то це капєц.
Перехідні положення:
-
Закон України “Про Луценка” набуває чинності після ухвалення Верховною Радою, підпису Президента та публікації на сайті ВР.
-
Або одразу після написання.
-
А краще навіть до нього.
-
Коротше, закон уже півгодини як чинний.