​Качка Тарас Андрійович

Заступник Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України, Торговий представник України

​Качка Тарас Андрійович

Місце народження

Народився 1979 року на Кіровоградщині.

Освіта

Отримав ступінь бакалавра права Міжнародного науково-технічного університету (Київ) та магістра права у Київському національному університеті ім. Тараса Шевченка, навчався в Національному інституті державного управління (Варшава).

Кар'єра

Віцепрезидент зі стратегічного розвитку (з січня 2014), та в.о. президента (листопад 2014 — квітень 2015) Американської торговельної палати в Україні.

Працював менеджером з питань регуляторної політики у міжнародних корпораціях, а також у Міністерстві аграрної політики та продовольства України, Міністерстві юстиції України (заступник директора Державного департаменту з питань адаптації законодавства Міністерства юстиції).

Був уповноваженим з питань підприємництва при Державній фіскальній службі України (на громадських засадах). Керував «Українським медіа центром реформ» та входив в Цільову команду з податкової реформи при Міністерстві фінансів.

З 6 вересня 2019 — заступник Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України — Торговий представник України.

8 червня 2020 року - призначений заступником голови Ради Міжнародної ради по зерну (IGC).

Посилання

Тарас Качка: Дії Росії підривають Євразійський економічний союз зсередини

01.10.2020