Чим більше інформації ми дізнавались про справу, тим більше запитань залишалось без відповіді. Склалося враження, що на місці Андрія, Юлії та Яни міг опинитись кожен з нас.
«Попри біль і кров, смерті та сльози, війна має один великий плюс – у тебе з’являється багато товаришів, і війна показує, хто з них справжній друг, а хто – щур».
13 вересня, члени одного з екіпажів медичної евакуації ПДМШ ім. Миколи Пирогова приїхали до Ірпінського військового госпіталю, аби провідати Дмитра Гержана.
У понеділок, 12 серпня, з обстеження військовослужбовців Маріупольського загону морської охорони Державної прикордонної служби України почалася практична реалізація спільного проекту…
Ми проаналізували рух грошових коштів БО «БФ «ПДМШ ім. Миколи Пирогова» за останні чотири місяці і опублікували цей аналіз на нашому сайті під заголовком «Звіт. Такий жаданий, але…
Чим більше ветеранів та друзів ПДМШ буде серед народних обранців, тим краще, бо ми хочемо зробити унікальний досвід нашого шпиталю надбанням всієї системи охорони здоров'я України.
Новий цикл ікон на ящиках від набоїв мистецької акції “Придбай ікону – врятуй життя” написано в пам’ять про загиблих під час російсько-української війни.
Інтерв'ю з Олександром Клименком про те, як виникла ідея мистецького проекту, як почалася співпраця з ПДМШ, як відбуваються виставки за океаном, як продаються і хто купує ікони.
"Коли у нас в країні сталася біда, просто соромно залишатися вдома. Чесне слово даю – просто соромно за кимсь ховатися, адже колишніх офіцерів не буває".
ПДМШ є та залишиться непартійним, позаполітичним гуманітарним проектом, спільнотою вільних громадян, об’єднаних ідеалами служіння людям та власній державі.
Р румунському місті Ясси презентували проект «Ікони на ящиках від набоїв» як один із спеціальних заходів конференції Міжнародної православної теологічної асоціації.
За чотири роки на фронті мобільний шпиталь провів 44 місячні ротації, впродовж яких 480 медиків-добровольців надали допомогу 50 тисячам пацієнтів на сході України.
"Мені подобається надавати допомогу. На роботі адреналіну вистачає, але те, що ти отримуєш під час перебування в зоні бойових дій, просто не порівняти".
Геннадій Друзенко привіз до клінічного госпіталю для ветеранів війни посилку з хірургічними інструментами, отриману від однієї з українських громад у Сполучених Штатах.