Татік Юлія Миколаївна

Адвокатка, громадська діячка, президентка адвокатського об'єднання «Всеукраїнська асоціація адвокатів»

Татік Юлія Миколаївна Татік Юлія Миколаївна - адвокатка, громадська діячка, президентка адвокатського об'єднання «Всеукраїнська асоціація адвокатів». Експертка-поліграфологиня, членкиня Всеукраїнської асоціації поліграфологів.  

Є постійною авторкою-експерткою для ділових та суспільно-політичних українських медіа з питань захисту прав військових, сімей, постраждалих від війни, а також проблемних питань судової системи, протидії корупції, лобізму й захисту приватного бізнесу.

Місце народження

Народилась 18 вересня 1985 р., м. Одеса

Освіта


У 2002 році закінчила загальноосвітню школу І-III ступенів № 26 в Одесі з золотою медаллю.

У 2007 році закінчила Інститут адвокатури Одеської національної юридичної академії, здобула з відзнакою кваліфікацію магістра з правознавства.

У 2016 році закінчила Одеський національний економічний університет за спеціальністю «Фінанси і кредит», отримала ступінь спеціалістки.

Кар’єра


З вересня 2007 – по липень 2008 року Юлія Татік обіймала посаду асистентки кафедри кримінального права, процесу та криміналістики Міжнародного гуманітарного університету в м.Одеса.

З лютого 2008 – по листопад 2011 року – юристка приватного підприємства «АЛЕККОМ».

У березні 2009 року Юлія Татік отримала Свідоцтво про право займатися  адвокатською діяльністю.

З серпня 2011 року по грудень 2022 року – обіймала посаду директора компанії «Українська юридична компанія «Право».

З жовтня 2016-го — президентка адвокатського об'єднання «Всеукраїнська асоціація адвокатів».

У 2017 році Юлія Татік була запрошена сенаторами і конгресменами США у складі української делегації та брала участь у 65-му Національному молитовному сніданку у Вашингтоні, за присутності президента США.

З січня 2018 року по грудень 2022  – членкиня наглядової ради Київського науково-дослідного та проектно-конструкторського інституту «ЕНЕРГОПРОЕКТ». З квітня 2021 – по грудень 2022 року Юлія Татік також була головою наглядової ради АТ КІЕП.

З жовтня 2019 року – членкиня наглядової ради ПрАТ «МІЖНАРОДНА ІНВЕСТИЦІЙНА ГРУПА».

З вересня 2020 – 26 квітня 2021 року – радниця Віцепрем'єр-міністра України – Міністра з питань стратегічних галузей промисловості України на громадських засадах.

У жовтні 2021 року здобула кваліфікацію експертки-поліграфологині, є членкинею Всеукраїнської асоціації поліграфологів України.

У 2020 році Юлія Татік визнана юристкою року за версією видання FaceNews.ua і Міжнародного союзу адвокатів і фахівців у галузі боротьби з проявами корупції.

Юлія Татік спеціалізується на темі правового регулювання у сфері запобігання та протидії корупції.

З початку повномасштабного вторгнення РФ в Україну надає правову консультацію та допомогу військовим, дружинам військових, волонтерам.

Посилання


Розміщено на правах реклами

10.05.2024