Магалецька Владислава

Голова Державної служби України з питань безпеки харчових продуктів і захисту споживачів

Магалецька Владислава

Освіта

У 2001 році з відзнакою закінчила факультет кібернетики Київського національного університету імені Тараса Шевченка, отримавши ступінь кандидата технічних наук.

З 2011 по 2014 роки навчалась в Единбурзькій бізнес-школі, де отримала ступінь магістра ділового адміністрування та магістра економіки управління.

У 2013 – 2014 роках проходила навчання за програмою Агро МВА.

З 2014 року бере участь у програмі «Аспен-Україна».

Кар’єра

З 2004 до 2007 року входила до Ради Директорів компанії «Пальміра-Рута» (гуртова та роздрібна торгівля), з 2007 до 2010 року була членом правління «Київської інвестиційної групи» (український фінансово-промисловий холдинг), де відповідала за стратегічне управління.

З 2009 року працювала на керуючих позиціях в агропромисловій галузі.

У 2014 році була призначена заступником Міністра аграрної політики та продовольства України. Розробляла стратегії та впроваджувала проєкти з відкриття нових ринків, аграрного страхування, діджиталізації, співпраці з міжнародними інститутами.

У 2016 році працювала радником Міністра аграрної політики та продовольства України та координувала діяльність із захисту інтересів українських виробників на закордонних ринках.

З 2016 року була віце-президентом SigmaBleyzer Investment Group та віце-президентом AgroGeneration.

Розпорядженням Кабінету міністрів України № 1369-р від 04.11.2020 призначена головою Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів.

Громадська діяльність

Владислава Магалецька є членом Національної ради реформ України, членом координаційної ради Аспен-Україна, членом асоціації реформаторів REMBUS.

З липня 2019 року є віце-президентом Спілки українських підприємців, з травня 2020 року – співголовою комітету з питань агропродовольчого бізнесу Спілки українських підприємців.

Приділяє значну увагу благодійності: бере участь у проєктах благодійного фонду «Дар» та багатьох інших.

Сімейний стан

Заміжня, має трьох синів.

Посилання

12.11.2020