​Фоменко Ігор Олександрович

Заступник генерального директора з виробництва

​Фоменко Ігор  Олександрович

Освіта

Отримав ступінь MBA в Institute of International Business Relations (Німеччина), пройшов курси Executive Education в Harvard Business School та INSEAD.

Кар'єра

Працював на Луганському акумуляторному заводі, Луганському станкобудівному заводі, який було реорганізовано та перетворено в Луганський патронний завод.

Обіймав керівні посади на Луганському патронному заводі, у Холдинговій компанії АвтоКрАЗ, Corum Group, ICDI Group.

Призначений заступником генерального директора ДК "Укроборонпром" з виробництва 22 листопада 2019 року.

6 жовтня 2020 року Указом Президента призначений виконуючим обов’язки генерального директора Державного концерну "Укроборонпром".

3 грудня 2020 року Президент Зеленський звільнив Ігоря Фоменко від виконання обов'язків генерального директора Укроборонпрому.

Доходи

Згідно з декларацією, новий в.о. гендиректора Укроборонпрому володіє квартирою площею 51,3 кв. м та двома земельними ділянками у Київській області. Ще однією ділянкою та квартирою володіють дружина та падчерка Фоменка. Також з декларації відомо, що сім’я зводить будинок площею 445 кв. м у Горбовичах (Київська область).

Новопризначений в.о. голови Укроборонпрому володіє 20% в ТОВ Науково-виробниче підприємство "Мостовий центр", яке займається роботами у сфері інжинірингу, геології та геодезії й надає послуги технічного консультування в цих сферах.

У родини три авто: Lexus RX 300 2005 року випуску, що належить Фоменку, Citroen C4 Cactus 2016-го, зареєстрований на його тестя, та Subaru Tribeca 2006-го року, власником якого є дружина.

Фоменко задекларував меблі, одяг, ювелірні прикраси та картину, кілька годинників елітних марок Longines, Tag Heuer та Patek Philippe, його дружині належать годинник марки Swarovski.

У 2019 році Фоменко отримав 469 500 грн заробітної платні, дружина за рік заробила 60 000 грн.

У банках в.о. гендиректор Укроборонпрому з дружиною тримають 110 000 грн, 92 400 євро та $215 000.

Сімейний стан

Одружений, має двох дочок.

12.10.2020