​Кудрицький Володимир Дмитрович

Голова правління НЕК «Укренерго»

​Кудрицький Володимир Дмитрович

Освіта

Отримав освіту з міжнародної економіки в Київському національному економічному університеті, є членом асоціації присяжних бухгалтерів Великобританії (АССА), а також сертифікованим внутрішнім аудитором Інституту внутрішніх аудиторів США (СІА).

Є членом консультативно-наглядової групи ініціативи з забезпечення прозорості будівництва CoST.

Карʼєра

Керує діяльністю Дирекції фінансів, Дирекції інвестицій, Дирекції експлуатації та розвитку мережі, Департаменту управління ефективністю, відділу стратегічного планування, відокремленим підрозділом «Будівництво та ремонт», а також відокремленими підрозділами енергосистем Укренерго. Відповідає за фінансову, інвестиційну, будівельну та ремонтну діяльність компанії, розробку та виконання стратегії, оперативне керування, експлуатацію та розвиток мереж. А також, координує діяльність Експертної ради Укренерго.

З вересня 2019 року обіймав посаду першого заступника голови правління НЕК «Укренерго», в компанію прийшов на посаду заступника директора з інвестицій. До призначення в Укренерго працював директором з розвитку ПАТ «Укртранснафта», був операційним менеджером та директором з внутрішнього аудиту у провідних міжнародних та українських компаніях: MHP S.A., EastOne, ТНК-ВР, Grant Thornton.

З лютого 2020 року - Кудрицький на посаді виконуючого обов`язки голови правління НЕК «Укренерго».

Протягом своєї кар’єри Володимир брав участь у різноманітних проєктах, пов’язаних з підвищенням ефективності бізнесу та корпоративного управління за напрямами капітальних інвестицій, закупівель, логістики, продажів та трейдингу, організації виробництва.

2 серпня 2020 року Наглядова рада НЕК Укренерго за підсумками конкурсу обрала і призначила Володимира Кудрицького головою правління компанії.

06.08.2020