Проект "Лінія конфлікту. Люди" присвячений не абстрактним, а цілком конкретним мешканцям Донбасу, їх проблемам та долям. Веде проект фотокореспондент Максим Левін. Текст та фотографії публікуються також на сайті Фонду народонаселення ООН/United Nations Population Fund.
"Раніше ми дуже нарікали на такий невдалий проект школи – глухі коридори, нема вікон, з обох боків кабінети. А тепер це за щастя вважаємо. Там де маленькі діти вчаться, в коридор матраци…
Коли дах її будинку у селищі Весела Долина було пошкоджено під час артилерійської атаки, мати-одиначка Ніна почала шукати дім, який би був кращим прихистком для неї та її п’яти малих…
Це випадок, яких сотні. Нічого незвичного. Хвора дитина, мати-одиначка, сіра зона. Нормальних медичних послуг тут не було і три роки тому. Тим більше, немає зараз. Так само нема роботи…
В Краматорський пологовий зтікаються жінки з труднощами і патологіями з усіх районів Донецької області, в тому числі переселенці. Раніше в таких випадках для породіль був доступний…
Ще на початку війни зустрів Олександра та Віку Кононових в місті Щастя Луганської області. Вони допомагали батальйону «Айдар»:
привозили на своїй старенькій «Газелі» їжу, воду, одяг…
Жанні 36 років, вона живе в Донецькій області, має двох дітей, ВІЛ-позитивна. Жанна каже, що заразилась від свого колишнього партнера, який бив та гвалтував її.
Під час активних обстрілів (взимку) прилітали снаряди і в город, і за гаражем падали. В хаті важко зрозуміти, що є наслідком обстрілу, а що наслідком бідності.